Ranch Horses and Me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranch Horses and Me

Si želiš veliko doživetij s konji? Potem si na pravi strani.. Ranch Horses and Me... Uživaj RPG življenje...
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Boks 6 (Tedd)

Go down 
AvtorSporočilo
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Boks 6 (Tedd) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Boks 6 (Tedd)   Boks 6 (Tedd) Icon_minitimePet Mar 21, 2008 5:20 pm

Tukaj je boks od Tedda, je velik kot vsi in ima vso potrebno opremo.

Boks 6 (Tedd) Tedd2
Nazaj na vrh Go down
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Boks 6 (Tedd) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boks 6 (Tedd)   Boks 6 (Tedd) Icon_minitimePet Mar 21, 2008 5:26 pm

Kate je pripeljala Tedda v njegov nov dom. Počasi je šla po hodniku do boksa številka šest, kateri je bil rezerviran zanju. Bil je ravno pravšnje velikosti da prenoči tukaj. Vstopila sta v boks. Kate je bila navezana nanj in se je zmeraj pogovarjala z njim, tudi zdaj se je " Tedd, upam, da ti bo tukaj lepo!" Počasi je hotela nadaljevati, zaslišala je glas, ampak vseeno ji je bilo, tudi če je kdo ki bo mislil da je nora, da se pogovarja z konji je nadaljevala "... Če ti ne bo všeč, mi povej in bova odjezdila stran, ter poiskala nov dom. " Teddu je popravila pramen grive iz oči " Čeprav dovomim da ti nebi bil všeč ker je tukaj zares lepo" Nekaj časa še je ostala pri njemu nato pa je bil že čas da se poslovi " Oprosti, ampak moram iti, se kmalu vrnem ko še jaz grem pospraviti nove stvari ". Tiho je zaprla vrata od boksa in tudi v takšnem tihem tonu odšla.
Nazaj na vrh Go down
 
Boks 6 (Tedd)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Boks 1 (Goga)
» Boks 2 (Sulway)
» Boks 3 (Victoria)
» Boks 5 (Fullmen)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ranch Horses and Me :: Hlevi :: Boksi-
Pojdi na: