Ranch Horses and Me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranch Horses and Me

Si želiš veliko doživetij s konji? Potem si na pravi strani.. Ranch Horses and Me... Uživaj RPG življenje...
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Soba 4 (Scarlett)

Go down 
AvtorSporočilo
Arabela
.::Lastnica ranča::.
.::Lastnica ranča::.
Arabela


Število prispevkov : 129
Age : 29
Registration date : 22/01/2008

Soba 4 (Scarlett) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Soba 4 (Scarlett)   Soba 4 (Scarlett) Icon_minitimeTor Mar 18, 2008 6:46 pm

Scarlettina soba izgleda nekako takole.Scarlett si je sobo opremila sama.Vedno si je želela nekoliko modernejše pohištvo.

Scarlettina spalnica ni prevelika,da se Scarlett počuti domače.Vsebuje zakonsko posteljo,fotelj,garderobno omaro in predalnik kamor Scarlett pospravi svoje stvari.
Soba 4 (Scarlett) Spalnica

Kopalnica je najmanjši prostor v Scarlettini sobi.Je v rumeni in modri barvi,saj Scarlett obožuje barve.Večkrat se sprosti v masažni kopeli.
Soba 4 (Scarlett) Kopalnica

Scarlett ima tudi svojo kuhinjo z mini barom.Tudi kuhinja je v modri barvi.Scarlett zelo rada kuha in povabi prijatelje na večerjo...
Soba 4 (Scarlett) Kuhinja

Kadar Scarlett ni s Sulway večkrat počiva v dnevni sobi.Ima velik plazma TV,nekaj polic,sedežno garnituro in izhod na teraso.
Soba 4 (Scarlett) Dnevna-soba

Na teraso Scarlett pride iz dnevne sobe.Na terasi ima udobne oblazinjene naslanjače,kjer uživa na svežem zraku s pogledom na bližnje jezero.
Soba 4 (Scarlett) Terasa




Sporočilo je bilo preseljeno iz "Spalnice lastnice ranča in pomočniko" v "Sobe"...
Nazaj na vrh Go down
https://ranchhorsesandme.slovenianforum.com
 
Soba 4 (Scarlett)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sedla by Scarlett
» Futter by Scarlett
» Soba 6 (Kate)
» Soba 9 [Arabela]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ranch Horses and Me :: Horses And Me Ranch :: Sobe-
Pojdi na: