Ranch Horses and Me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranch Horses and Me

Si želiš veliko doživetij s konji? Potem si na pravi strani.. Ranch Horses and Me... Uživaj RPG življenje...
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Soba 6 (Kate)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimePet Mar 21, 2008 6:29 pm

Kate ima povprečno veliko sosbo. Ima pa zelo drago pohištvo, katero je sama izbrala.
V njenem stanovanju najdemo kratek hodnik ki vodi v 2 prostora (v dnevno sobo in spalnico).

Soba 6 (Kate) Croce-third-corridor-4-d

Če greš naravnost vstopiš v dnevno sobo, ki je nežnih barv.

Soba 6 (Kate) Sielaffmgdpinke

V dnevni sobi so velika vrata ki vodijo na razkošen balkon.

Soba 6 (Kate) 2004palmillabalcony1

Ko si vstopil v dnevno sobo in se obrnil na levo si lahko videl kuhinjo.

Soba 6 (Kate) Sigmagrafit

Ko se nagledaš vseh stvari v tem prostoru idi spet na hodnik, tam boš videl vrata na desni. Vstopi in tam bo spalnica rdeče barve.

Soba 6 (Kate) Bedroomred

V spalnici so tudi vrata, k o vsopiš vidiš da si prišel v rumeno kopalnico.

Soba 6 (Kate) Pastelrumena

Kate ne preživi veliko časa v stanovanju, le toliko da spi in že gre h konjem.
Nazaj na vrh Go down
Arabela
.::Lastnica ranča::.
.::Lastnica ranča::.
Arabela


Število prispevkov : 129
Age : 29
Registration date : 22/01/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimePet Mar 21, 2008 11:24 pm

Arabela je videla, da so dobili novo stanovalko. Zato se je hotela spoznati z njo... Potrkala je na vrata sobe in razmišljala od kje prihaja nova stanovalka... Hm.... Čakala je, da bo kdo odprl.
Nazaj na vrh Go down
https://ranchhorsesandme.slovenianforum.com
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimeSob Mar 22, 2008 2:00 pm

Takoj ko je zaslišala, da je nekdo potrkal je šla odpret. Pred vrati je zagledala rdečelasko. Od nekod jo je že poznala in je mislila, da je bila to lastnica ranča. Ampak je vseeno ni vprašala " Živjo, kar naprej, " Jo je povabila, čeprav sploh ni vedela če bi punca rada vstopila. Preden je dekle vstopilo ji je podala roko " Aja, oprosti, pozabila sem se predstaviti, moje ime je Katharina McLove ampak kliči me Kate. Imam konja Tedyja oziroma Tedda... " In še dodala " Sem nova na ranču" in počakala da dekle vstopi.
Nazaj na vrh Go down
Arabela
.::Lastnica ranča::.
.::Lastnica ranča::.
Arabela


Število prispevkov : 129
Age : 29
Registration date : 22/01/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimeSob Mar 22, 2008 3:21 pm

Arabela je bila presenečena, ko jo je Kate povabila v sobo. Rekla ji je: "Hvala za povabilo."
In se ji predstavila:"Sem Arabela in kot verjetno že veš sem lastnica tega ranča. Imam svojo kobilo in sicer ji je ime Goga." Vstopila je v sobo in rekla:" Waw lepo si si uredila sobo." Nato pa še na hitro rekla:"Zdaj pa grem še pogledat k Gogi. Sej se še kaj vidiva na ranču. Uživaj in hvala za povabilo. Nasvidenje." Zaprla vrata za sabo in odšla.
Nazaj na vrh Go down
https://ranchhorsesandme.slovenianforum.com
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:55 pm

Ko je dekle vstopilo v Katejino stanovanje in ji komplementiralo njeno stanovanje je Kate izjavila " Hvala, ampak ni me treba spravljati v zadrego po nepotrebnem, saj je čisto preprosto stanovanje " Hotela ji je ponuditi kaj pa pojest in pit, ampak jo je prehitela z njenimi besedami da gre k njeni kobili. " No, upam da bom spoznala tvojo kobilo, saj že ime pove da je čudovita " je blefirala Kate in še vedno v mislih vstrajala da naj Arabela vstopi in kaj poje. " Se vidiva na pašniku ali pa na katerem drugem delu tega čudovitega ranča " ji je zaklicala kolikor še je lahko.
Nazaj na vrh Go down
Daša
.::Delavec::.
.::Delavec::.



Število prispevkov : 29
Kraj : Hors and dogs heaven
Boš reden član na forumu : Da
Registration date : 24/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimeTor Mar 25, 2008 7:04 pm

Daša se je malo razgledovala in želela je spoznati osebe v ranču. Ko je prišla do sobe 6 je potrkala Wink
Nazaj na vrh Go down
Kate
.::Delavec::.
.::Delavec::.
Kate


Število prispevkov : 25
Registration date : 20/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 5:30 pm

Spet je nekdo potrkal na vrata. Z veseljem je šla odpret in upala da bo ta oseba ostalo malo dlje časa kot Arabela. Ko je odprla vrata je videla pred vrati sebi podobno osebo, sebi podobno osebo je mišljen stil videza in oblačenja. Prijazno jo je pozdravila z "Živjo!" in jo povabila v stanovanje " Če imaš čas, pridi v dnevnosobo ali pa v jedilnico na kavo? " ji je punodila potem pa se je spomnila da se še ni predstavila "Ah, saj res. Moje ime je Katharina, ampak kliči me Kate, imam konja Tedda " končala je z njenimi dolgoveznimi govori in ji na široko odprla vrata, češ, vstopi že vendar no.
Nazaj na vrh Go down
Daša
.::Delavec::.
.::Delavec::.



Število prispevkov : 29
Kraj : Hors and dogs heaven
Boš reden član na forumu : Da
Registration date : 24/03/2008

Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 6:40 pm

Tudi Daša je opazila da ji je oseba ki ji je odprla zelo podobna. Tudi sama je pozdravila z Živjo in se tudi ona predstavila: Jaz sem pa Daša. Sprejela je povabilo in vstopila. Zagledala je prelep hodnik.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Soba 6 (Kate) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 6 (Kate)   Soba 6 (Kate) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Soba 6 (Kate)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sedla by Kate
» Futter by Kate
» Soba 4 (Scarlett)
» Soba 9 [Arabela]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ranch Horses and Me :: Horses And Me Ranch :: Sobe-
Pojdi na: